Özgener: Hedef 6 puan

Özgener: Hedef 6 puan.26377
  • Giriş : 02.09.2008 / 21:25:00

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, (A) Mlli Takım'ın, 19. Dünya Kupası Avrupa elemelerinde Ermenistan ve Belçika ile yapacağı maçlardaki hedefinin 6 puan olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli takımın Ali Sami Yen Stadı'nda gerçekleştirdiği antrenmanı bir süre izleyen Mahmut Özgener, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Avrupa Şampiyona finallerini çok güzel bir biçimde tamamladıklarını belirterek, "Bu milli heyecanı çok özlemiştik. Şimdi heyecan yeniden başlıyor. 2 maç üstüste oynayacağız. Ermenistan ve Belçika maçlarında hedefimiz 6 puan" dedi.

Grupta Avrupa Şampiyonu olan İspanya ile liderlik mücadelesi vereceklerini ifade eden Özgener, "Bu grupta lider olarak Dünya Kupası'na katılmak istiyoruz. Hedefimiz, Avrupa Şampiyonası'ndan sonra daha da büyüdü. Avrupa Şampiyonası'nda ilk 4 takım arasında kaldık. Şimdi Dünya Kupası'nda da iyi şeyler yapmamız lazım" diye konuştu.

Özgener, bir soru üzerine, Ermenistan maçının yalnızca bir Futbol mücadelesi olduğunu kaydederek, "Sporda politikanın yeri yok. Ümit Milli Takımımız daha önce Ermenistan'da 2 kez maç yaptı ve çok iyi ağırlandı. (A) Milli Takımımızın bu ilk maçı. Onların da en iyi şekilde ağırlanacağını düşünüyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*