Özgün görüntü ve belgelerle 12 Eylül

Özgün görüntü ve belgelerle 12 Eylül.16878
  • Giriş : 03.12.2008 / 14:59:00

TRT 1’ de yayınlanan ve birinci bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen “Şahların Labirenti” bu akşam saat 23.50’de ekrana gelecek bölümüyle yine bugüne kadar gizli kalmış olayları su yüzüne çıkartacak…

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şahların Labirenti bu akşam 9. bölümüyle, yakın tarihe ışık tutmaya devam edecek.

“Tarihin Gölgesinde 12 Eylül” adını taşıyan bölümde, 12 Mart muhtırası ve gelişmeleri anlatılacak. O günleri yaşayan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel başta olmak üzere, Oral Çalışar, Ertuğrul Kürkçü, Şahin Alpay, Sarp Kuray, Mahir Kaynak, Veysi Sarıözen, Hakkı Öznur, Baki Tuğ, Nevzat Köseoğlu, Ali Datılmış, Taha Akyol, Nuri Gürgür, Hayati Tek ve Ahmet İnsel'in ilginç ve çarpıcı açıklamalarıyla programın konuğu olacaklar.

Yapımcılığını (Bey Yapım) Sat Bey Polat'ın üstlendiği, o tarihe ışık tutan ve bugüne kadar hiçbir yerde yayınlanmamış; görüntü, fotoğraf, dokümanlarla belgelendirilen “Şahların Labirenti” isimli belgesel programı Kaan Yakuphan sunuyor.

Yönetmenliğini Kağan Daldal'ın yaptığı bu başarılı programın yapımcısı Sait Bey Polat , “13 bölümden oluşan bu belgesel'in çok geniş kapsamlı olduğunu ve bir 13 bölüm daha uzatabiliriz” dedi. Polat, bu belgeselin dışında çeşitli program çalışmalarının sürdüğünü ve bu projeler çerçevesinde önümüzdeki günlerde yurtiçi-yurtdışı çekimlere başlayacaklarını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*