Özgür Kız, buzda klip çekecek

  • Giriş : 15.08.2006 / 00:00:00

Nil Karaibrahimgil, 'Peri' adlı şarkısının klip çekimini Kocaeli Olimpik Buz Sporları Tesisleri'nde gerçekleştirmeyi planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Son yıllarda kendine öz tarzıyla Türk pop müziğinde iyi bir çıkış yakalayan, "Özgür Kız" olarak tanınan Nil Karaibrahimgil, 'Peri' adlı şarkısının klip çekimini Kocaeli Olimpik Buz Sporları Tesisleri'nde gerçekleştirmeyi planlıyor. Çekimler öncesinde İzmit'te gelen ünlü sanatçı, buz üzerinde kaymayı öğrendi.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle bir araya gelerek klip çekimi hakkında bilgi veren Nil, ardından Buz Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Fehmi Tekelioğlu'nun buz antrenörü olan kızı Yeliz Tekelioğlu ile birlikte kayma dersleri almaya başladı.

Genç sanatçının buza kısa bir sürede uyum sağladığı görüldü. 2 günlük buz dersi alan Nil'in bir aksilik olmazsa önümüzdeki birkaç gün içinde Kocaeli Olimpik Buz Sporları Tesisleri'nde klip için çalışmalara başlaması bekleniyor.

Şimdiye kadar buz üzerinde herhangi bir klip izlemediğini belirten ünlü sanatçı, buzda klip çekme kararını gördüğü rüya sonrası verdiğini söyledi. Rüyasında buzda klip çektiğini ve bu klibin çok değişik olacağını düşündüğünü ifade eden Nil, bu kliple birlikte buz sporlarını da Türkiye'ye iyice tanıtma arzusunda.

Son albümünde "Tek başıma kendim aldım, tek başıma kendim taktım" sözlerinden oluşan 'Pırlanta' şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Nil Karaibrahimgil, Kocaeli Olimpik Buz Sporları Tesislerinde 'Peri' adlı şarkısının klibini çekecek.

Belgesel tarzında buz üzerinde geçmesi planlanan klipte, Büyükşehir Kağıtspor'un buz sporları yapan bazı sporcularının da oynaması planlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious