Özhan Canaydın futbolcuları uyardı

Özhan Canaydın futbolcuları uyardı.9572
  • Giriş : 12.12.2007 / 22:52:00

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın Sivas maçı öncesi futbolcuları uyardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş adamları Derneği tarafından düzenlenen geleneksel yeni yıl balosu yapıldı.

Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen baloya Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, yöneticiler Adnan Polat, Ahmet Dedehayır, futbolcular ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemek öncesi kokteyle katılan futbolcularla bir araya gelen başkan Özhan Canaydın'ın, hepsiyle selamlaştıktan sonra Sivasspor maçıyla ilgili uyarılarda bulunması dikkat çekti.

Oturduğu koltuğun etrafına tüm futbolcuları toplayan Canaydın'ın, ''Bakın, hiçbir şey söylemedim değil mi? Telafi edeceğiz'' sözlerine karşılık oyuncuların, ''İnşallah'' cevabı vermesi, geride kalan Fenerbahçe derbisine yönelik algılandı.

Özellikle cuma günü oynayacakları Sivasspor maçıyla ilgili oyuncularını uyaran Canaydın, ''Maç öncesi büyük coşku olacak. Temelini atacağımız stadı barkovizyon ile tanıtacağız, ancak arkasından, maçta çok dikkatli olmalıyız. Konsantrasyonumuzu kaybetmemeliyiz. Korkuyorum bir terslik olmasından'' diye konuştu.

Öte yandan, Lincoln ve Song ile sohbet eden kulüp ikinci başkanı Adnan Polat, yanındaki Servet'i göstererek, ''Benim badigardım'' derken, Arjantinli oyuncu Carrusca'ya da ''Maradona junior'' diyerek takıldı. Baloda daha sonra Galatasaraylı futbolcular tarafından imzalanmış bir forma açık artırmaya çıkarılarak satıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious