Özhaseki: Bayrak ve ezan için canımızı veririz

Özhaseki: Bayrak ve ezan için canımızı veririz.12858
  • Giriş : 19.03.2017 / 13:49:00
  • Güncelleme : 19.03.2017 / 14:18:42

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de katıldığı bir törende konuşma yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri'de katıldığı bir törende, "Müslüman Türk toplumu olarak, bayrağımızın dalgalanması ve ezanımızın okunması için canımızı veririz" dedi.

Bakan Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Argıncık Amatör Spor Tesisleri Temel Atma ve Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtımı törenine katıldı. Özhaseki, "Kayseri'nin her köşesinde tırnaklarımızın izi vardır. Bugün de yerime gelen Mustafa Çelik ve diğer ilçe belediye başkanları, Kayseri'yi hizmetleri ile ayağa kaldırıyorlar. Bizler, Müslüman Türk toplumu olarak bayrağımız devamlı dalgalansın, ezanımız okunsun diye canımızı her an verebilecek yapıdayız. Bayrak ve ezan için canımızı veririz. Böyle yapmakta çok haklıyız. 15 Temmuz'da ülkemize hain bir darbe girişimi gerçekleştirildi. Birçok insan gövdesini siper etti. Batı ise yaşanan bu olayı görmezden gelip geçmiş olsun bile diyemedi" diye konuştu.

Konuşmaların ardından temel atma töreni ve 52 spor kulübüne malzeme dağıtımı yapıldı. Törene Bakan Mehmet Özhaseki'nin yanı sıra, Vali Süleyman Kamçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İlçe belediye başkanları, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ve spor kulüpleri temsilcileri katıldı.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*