Özkan, 'Baykalcı' başlığını beğenmedi

Özkan, 'Baykalcı' başlığını beğenmedi.12782
  • Giriş : 15.12.2008 / 15:52:00

Hüsamettin Özkan, Baykal ile iki kez görüştüğünü belirterek, ''O Şimdi Baykalcı' haber başlığının, 'haberin içeriği doğru olmasına rağmen' ağır olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile iki kez görüştüğünü belirterek, ''O Şimdi Baykalcı' haber başlığının, 'haberin içeriği doğru olmasına rağmen', bu görüşmelerin ve oluşan ortak görüş birliğinin kapsamını aşan bir yorum olduğunu'' bildirdi.

Özkan, bugün bir gazetede yer alan ''O Şimdi Baykalcı'' başlıklı habere ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, ''2009 Mart ayında yapılacak mahalli seçimler öncesinde ülke sorunlarına duyarlı bir siyasetçi olarak, geçmiş yıllarda yapılan yanlışların tekrarlanmaması amacıyla CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile iki kez görüştüğünü'' belirtti.

Hüsamettin Özkan, şunları kaydetti: ''Bu görüşmelerde kişisel bir beklentim olmadığını ifade ederek, partiler ve adaylar arasında sağlanacak geniş bir uzlaşının mahalli genel seçimler öncesi kamuoyunda güçlü bir destek yaratacağını kendisiyle paylaştık. Ancak bir gazetede yer alan, şahsımı üzen ve haksız bulduğum 'O Şimdi Baykalcı' haber başlığı 'haberin içeriği doğru olmasına rağmen' bu görüşmelerin ve oluşan ortak görüş birliğinin kapsamını aşan bir yorum olmuştur.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*