Özkök'ün oyunculuğuna tam puan

Özkök'ün oyunculuğuna tam puan.11315
  • Giriş : 20.03.2009 / 11:12:00
  • Güncelleme : 20.03.2009 / 12:16:41

Ercan Saatçi'nin yapımcılığında çekilen MAT adlı dizide oynayan Özkök'e, yazar Semercioğlu'ndan tam not.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ertuğrul Özkök'ün damadının yapımcılığını üstlendiği TRT'de yayınlanan MAT adlı dizide Ertuğrul Özkök de küçük bir rol almıştı. Hürriyet'in magazin ekinde yazan Cengiz Semercioğlu, Ertuğrul Özkök'ün reytinginin yüksek olduğunu belirterek, 'umut vaat eden oyuncu' ödülüne aday gösterdi.

UMUT VAAT EDEN OYUNCU
Cengiz Semercioğlu bugünkü köşesinde 'Ertuğrul Özkök'ün oyunculuk ratingi' başlıklı bölümde, şu ifadelere yer verdi, “Altın Kelebek ödüleri yaklaşırken Ertuğrul Özkök'ü 'umut vaadeden oyuncu' ödülüne aday göstermeyi önereceğim, Fikret Abi (Ercan) ve Selim Akçin itiraz edecektir ama ben ısrarcı olacağım.”

REYTİNGİ YÜKSEK
Semercioğlu iddiasını, Ertuğrul Özrkök'ün oynadığı anlarda izlenme oranlarındaki yükselmeyle destekledi.
Kelebek yazarı teklifinin kabul görmeyeceğini ancak Özkök'ün gazete çalışanlarından tam not aldığını şu ifadelerle aktardı; “Böylece Ertuğrul Özkök hem rating hem oyuncu olarak sınavı geçti...

Benim tüm bu argümanlarıma rağmen Özkök'ün Altın Kelebek adaylığı kabul edilmeyecektir ama oyunculuğu bile deneyecek yenilikçiliğiyle bizim binada yine büyük puan topladı.”

'OLUR BÖYLE ŞEYLER' DEMİŞTİ
Semercioğlu Ocak ayında TRT Çocuk'ta yayınlanan bir çizgi filmde Zaman gazetesi reklamı yapıldığına dair bir yazı yazmış, yazıdaki iddialar yalanlanmıştı. Semercioğlu'nu oldukça zor duruma düşüren bu yazı sonrası Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Özkök, yazara 'Olur böyle şeyler, benim de başıma geldi' diyerek destek vermişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*