Özlem Gürses'in yerine Oylum Talu

Özlem Gürses'in yerine Oylum Talu.12262
  • Giriş : 21.06.2008 / 11:10:00

Özlem Gürses'in Kanal 1 Ana Habere anchorwoman olmasından sonra Habertürk'te 'Burası Haftasonu' programı Oylum Talu'ya emanet edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Habertürk'ün klasikleri arasında yer alan haftasonu sabah kuşağı yeni bir isimle yoluna devam ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri 9.00-12.00 saatleri arasında ekrana gelen 'Burası Haftasonu' programı artık Oylum Talu'dan sorulacak.

Hakan Çelik'in 'Habertürk Weekend' isimli programıyla hafta sonu sabah kuşağına renk gelirken, Çelik'in ayrılmasının ardından programın ismi 'Burası Haftasonu' olarak değiştirilirken, sunucu koltuğuna da Özlem Gürses oturmuştu.

Hakan Çelik'e şans getiren hafta sonu sabah kuşağı, Özlem Gürses'in de kariyerinin en önemli basamağına çıkmasına neden oldu. Hakan Çelik, 24 kanalına transfer oldu, Özlem Gürses ise Kanal 1 Ana Habere anchorwoman olarak önemli bir göreve getirildi.

Sunucularının kariyerini yükselten Habertürk'teki hafta sonu sabah kuşağı bugün Oylum Talu'nun sunumu ile izleyiciyle buluştu. Bakalım bu program Hakan Çelik ve Özlem Gürses gibi Oylum Talu ya da şans getirecek mi?

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious