Özür yerine tepki geldi

Özür yerine tepki geldi.9756
  • Giriş : 08.10.2007 / 16:52:00

Fenerbahçe yönetimi, Vestel Manisaspor maçında yaşanan gerginlik nedeniyle özür beklerken, Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bülent Kar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın olayı gereksiz yerde alevlendirdiğini belirterek, "Sayın Yıldırım gittiği her yerde olayların içinde kalıyor. Bunun sebebini kendinde arasın. Vestel Manisaspor, Süper Lig'de üçüncü yılını dolduruyor. Manisa'da bugüne kadar seyircinin yol açtığı en küçük bir olay yoktur. Buraya gelen kulüp başkanlarını nezaketle karşılıyor ve aynı nezaketle uğurluyoruz. Sayın Aziz Yıldırım her gelişinde agresif tavrı yüzünden olay çıkarıyor. Kendisini Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda zannediyor. Manisa olarak hiçbir nezaketsizlikte bulunmadık. Ne için özür dileyeceğiz? Bence Aziz Yıldırım deplasmanlarda biraz daha nazik olsun" dedi.

Bu arada 1965 Vestel Manisaspor Taraflarlar Derneği yazılı bir açıklama yaparak Genç Fenerbahçeliler Grubu ile Aziz Yıldırım'ı eleştirip, Fenerbahçe cephesinden özür beklediklerini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious