Paksüt'ün bulduğu ilginç yöntem

Paksüt'ün bulduğu ilginç yöntem.15021
  • Giriş : 22.05.2009 / 08:45:00

Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt’ün eşi Ferda Paksüt dinlenmemek için farklı bir yöntem seçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

ERGEREKON soruşturması kapsamında 5 ay süreyle dinlendiğini açıklayarak, soruşturmayı yürüten savcılar hakkında, görevi kötüye kullandıklarını için Adalet Bakanı'nın soruşturma başlatması gerektiğini söyleyen Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt'ün eşi Ferda Paksüt dinlenmemek için farklı bir yöntem seçti.

Paksüt, Ergenekon Soruşturması kapsamında hazırlanan ikinci iddianamede “şüpheli” sıfatıyla yer alan eşi Ferda Hanım ile YARSAV (Yargıçlar ve Savcılar Birliği) Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'yla geçtiğimiz günlerde Kavaklıdere Tenis Kulübü'nde bir araya geldi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren Ergenekon soruşturmasına ilişkin sohbette, Ferda Hanım, ilk olarak garsonlardan mekanda yüksek sesle müzik çalması istendi. Paksütlerin isteğini yerine getiren yöneticiler, yüksek seste enstrümantal müziği gece boyu hiç kesmediler.

Mekanın kapalı bölümünde gerçekleşen sohbette, Paksütler ve Eminağaoğlu, şarap içmeyi tercih etti. Paksüt, daha önce de eşi Ferda Hanım'la Kavaklıdere Tenis Kulübü'ne yemeğe giderken, aracının takip edildiğinden ve dinlenildiğinden şüphelenerek, tepki göstermişti. İran Caddesi'nde bulunan ve Papermoon'un karşısında yer alan Kavaklıdere Tenis Kulübü'nün, müdavimleri arasında siyasi, bürokrat ve gazeteciler de bulunuyor.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*