Palin'in hindi şovu fiyasko ile bitti

Palin'in hindi şovu fiyasko ile bitti.13072
  • Giriş : 22.11.2008 / 09:48:00

Seçim sonrası valilik görevine dönen Sarah Palin, şükran gününde kesilmek istenen bir hindiyi kurtardı, şov için de bir hindi çiftliğine gitti ama çok talihsizdi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumhuriyetçi Partinin başkan yardımcısı adayı Sarah Palin, seçimi kaybettikten sonra valisi olduuğu Alaska'ya döndü. Ancak Palin, bazı Cumhuriyetçi Partili çevrelerin 2012 yılı için adını anmasından dolayı, Amerikan ulusal medyasından ilgi görmeye devam ediyor.

Palin önceki gün, yine gündeme tartışmalara konu olan bir şekilde geldi. Gelecek perşembe günü kutlanacak Şükran Günü öncesi, vali olarak bir hindiyi bağışladı ve kesimden kurtardı.

Bunun için de bir gazeteci ordusuyla hindi çiftliğine gitti. Hayvanseverleri sevindirmek için hindiyi bağışlayan Palin, çiftlikten ayrılmadan önce gazetecilerin Alaska ekonomisi ile ilgili sorularını cevapladı.

Ancak bu anda, çiftliğe hayvanseverleri sevindirmeye gelen Palin'i kötü bir sürpriz bekliyordu. Palin, hindilerin kesildiği öğütme makinesinin tam önünde durmuştu. Çiftliğe hindi bağışlamaya gelen Palin kameralara arkasında olan bitenden habersiz konuşurken, arkada da bir mezbaha işçisi, hindi boğazlamaya devam ediyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*