Paltosunu açıp 'hamile değilim' dedi

Paltosunu açıp 'hamile değilim' dedi.20282
  • Giriş : 02.12.2008 / 20:42:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 08:48:11

Tutuklu olduğu halde cezaevinde Sedat Peker'den hamile kaldığı iddiaları üzerine eşi Özge Yılmaz gazetecilere bakın nasıl cevap verdi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Organize suç şebekesi lideri olduğu iddiasıyla yargılanan Sedat Peker'in Kadıra F Tipi Cezaevi'ne kaldığı sırada evlendiği Özge Yılmaz'ın hamile kaldığı iddiaları yalanlandı.

Bugünkü Ergenekon duruşmasında Sedat Peker böyle bir şey olmadığını söylerken, eşi Özge Yılmaz da duruşmayı takip eden gazetecilere mantosunu açarak hamile olmadığını gösterdi.

Bugün bazı gazetelerde ardından da internet sitelerinde yer alan habere göre Sedat Peker, Kandıra Cezaevi'nde bulunduğu sırada avukatı Özge Yılmaz ile evlendi. Yaklaşık 5 ay önce kıyılan nikahla evlenen Peker ve Yılmaz'ın çocuk beklediği yönünde haberler basında yer aldı. Haberlerin yalan olduğunu söyleyen Sedat Peker bu duruma tepki gösterdi.  Peker, Ergenekon duruşmasında böyle bir şeyin olmadığını ifade etti.

Basında yer alan hamile olduğu yönündeki haberler üzerine Özge Yılmaz da, öğleden sonra eşinin de yargılandığı Ergenekon davasının görüldüğü Silivri Cezaevi'ne geldi. İçeride gazetecilere açıklama yapan Özge Yılmaz, üzerine giydiği kabanını açarak, "Bakın hamile gibi bir halim var mı?" diye karnını gösterdi. Eşinin gelmesini istemediğini söyleyen Yılmaz, "Bizi haber yapmayın. Biz sadece mutlu olmak istiyoruz. Bizi rahat bırakın." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*