Pamukoğlu 'adamlığı' gösterecek

Pamukoğlu 'adamlığı' gösterecek.9685
  • Giriş : 18.10.2008 / 21:16:00

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, ''Halkımız siyasetçilerden söz değil eylem istiyor'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Osman Pamukoğlu, partisinin Gebze ilçe başkanlığının açılışında yaptığı konuşmada, ''Halkımızın partimizden beklentisi çok yüksek. Siyasi ve ekonomik meselelerini, milletimizin canını yakan terör ve güvenlik meselesini mevcut partiler çözemedi. Halkımız siyasetçilerden söz değil, eylem istiyor'' dedi.

Türkiye'nin önemli zenginliklerinin olduğunu ifade eden Pamukoğlu, ''Sıkıntı devlet adamlığında, halk adamlığında. Hak ve Eşitlik Partisi, devlet ve halk adamlığı nasıl yapılır bunu Türkiye'de herkese gösterecek ve kanıtlayacak. Kaynaklarımızı iyi kullanacağız'' diye konuştu.

Terör konusuna da değinen Pamukoğlu, şöyle devam etti:

''Elinde silahla Türkiye Cumhuriyeti devletine kabadayılık yapan eşkıya temizlenecektir, bu bir. Bizim topraklarımızın dışında yaşayan lider kadrolar getirilecek iki. Terörü lojistik olarak destekleyenlere gereken yapılacak. Bu işte bize destek olmayıp bu terör örgütüne göz yuman, finans sağlayan, siyasi olarak arkasında olan müttefiklerle müttefik gibi konuşacağız. Hem diplomatik meseleyi hem de dağlarda eşkıyanın temizlenmesini aynı anda yapacağız. Daha 2-3 gün önce duyuyoruz, efendim onlar düşman değil suçlu. Bizim kanunlarımızda ne yazar biliyor musunuz? Eşkıya düşmandır, düşman gibi işlem yapılır. Önce bu devletin kanunlarını öğrensinler. 3, 6 ve 12 aylık programlarla bunu halledeceğiz. Halk inanırsa ve kendine güven duyarsa bu milletin yapamayacağı hiçbir şey yoktur.''

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Pamukoğlu, yerel seçimlere yasal olarak katılamayacaklarını, hedeflerinin ilk genel seçimde meclise girmek olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*