Pamukoğlu kimlerin oylarına talip?

Pamukoğlu kimlerin oylarına talip?.9685
  • Giriş : 06.12.2008 / 17:16:00

Osman Pamukoğlu, mevcut düzen partilerinden "sıtkı sıyrılan" halkın yeni bir heyecan beklediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İl ve ilçe örgütlerindeki yapılanmaya devam ettiklerini belirten Pamukoğlu, üç ay gibi kısa bir geçmişe rağmen HEPAR'ın bu heyecana cevap verdiğini dile getirdi.

Pamukoğlu, partisinin Ankara Yenimahalle İlçe Başkanlığı'nın açılışında yaptığı konuşmada Türkiye'nin iktisaden batma ölçeğinde, siyaseten karmaşa içinde, güvenlik açısından da parlak olmayan bir durumda olduğunu öne sürdü.

Mevcut partilerinden sıtkı sıyrılan halkın yeni bir heyecan ve rüzgar beklediğini söyleyen Pamukoğlu, kararsızların oranının da yüzde 40'a yaklaştığını kaydetti. "Halk soyulmak istemiyor, Anadolu'da Yugoslavya modelini istemiyor." diyen Emekli Tümgeneral Pamukoğlu, halkın beklediği yeni arayış, heyecan ve dönüşüme cevap verdiklerini dile getirdi.

HEPAR Genel Başkanı Pamukoğlu, büyük kurultayı 24 Ocak'ta yapacaklarını söyledi. Kurultayın en az 6 ay önce yapılması şartının yerine getirilmemesi nedeniyle HEPAR Mart ayındaki yerel seçimlere katılamıyor.
Bu arada, Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun bugün yapacağı Ankara İl Başkanlığı açılışı için askeri bir terim olan 'psikolojik harekat' olarak tarif etmesi dikkat çekti. Pamukoğlu, adının kaligrafi tekniğiyle yazıldığı bir tabloyu Yenimahalle İlçe Başkanı Ufuk Höcü'nün elinden aldı.
Pamukoğlu, açılış töreninde kitaplarını da imzaladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*