Panasonic'in internet mağazasını çökerttiler

Panasonic'in internet mağazasını çökerttiler.13758
  • Giriş : 22.03.2008 / 10:39:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:04:20

Panasonic'in bu yıl ilk kez düzenlenen Garaj Günleri kapsamında 20 Mart’ı 21 Mart’a bağlayan geceyarısı başlayan %80’e varan indirimli satışlarda stoklar 5 saat içinde tükendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saatlerin 00.01’i göstermesiyle birlikte http://eshop.panasonic.com.tr’ye akın eden teknoloji meraklıları, dakikalar içinde 65 inch’in de bulunduğu toplam 16 plazma ve LCD TV’yi stoklardan sildi.

Bant genişliği 8 kat artırılmasına rağmen yoğun trafik nedeniyle kısa süreliğine erişime kapanan Panasonic’in internet mağazasında, erişimin yeniden sağlanmasıyla birlikte sabaha karşı 4’te dahi satış işlemi yapıldı.

Satışa sunulan ürünlerden 300 tanesi 5 saat içinde tükenirken, internetten satın alma yapamayan bazı tüketicilerin sabahın ilk saatleriyle birlikte Tekofaks Genel Merkezi’ne gelmeleri dikkat çekti.

Garaj Günleri nedir?

Panasonic'in Türkiye distribütörü Tekofaks düzenleyeceği “Geleneksel Panasonic Bahar Şenliği, Tekofaks Garaj Günleri” ismi verilen etkinlikle Panasonic ürünlerini piyasa fiyatının çok altında satın alma imkânı sunuyor.

Tekofaks, 22 - 23 Mart 2008 tarihlerinde genel merkezlerinin garajına gelenler ile 21 Mart Cuma ve 24 Mart Pazartesi günlerinde Panasonic’in resmi satış sitesi olan http://eshop.panasonic.com.tr adresini ziyaret edenler için indirim günleri düzenledi.

Etkinlik çerçevesinde plazmadan fotoğraf makinesine, ev sineması sisteminden kablosuz ev telefonuna kadar pek çok ürüne yer verilecek.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek etkinlikte Panasonic ürünleri yüzde 80’e varan indirimlerle satılacak. Ürünler stoklarla sınırlı olacak.

Tekofaks etkinlikte satılacak ürünleri üç grubu ayırdı:

Buna göre Papatya grubu stoklarda sınırlı sayıda kalan, ambalajı bozulmamış, teknik hiçbir sorunu bulunmayan sıfır ürünlerden oluşuyor.

Gelincik grubu Tekofaks’ın iş ortaklarına konsinye ve demo olarak gönderilen az kullanılmış, teknik hiçbir hasarı bulunmayan ürünleri içeriyor.

Sümbül grubu ise teknik servis tarafından onarım görmüş ürünlerden oluşuyor.

Şenlik kapsamında sümbül grubu ürünlere 1 yıl ücretsiz Tekofaks Yedek Parça ve Teknik Servis garantisi de sunulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious