'Papa Bir Puttur' kitabı istifa ettirdi

  • Giriş : 25.11.2006 / 00:00:00

Çevre ve Orman Bakanlığı Basın Müşavirliği görevinden istifa eden Taceddin Ural, "Papa Bir Puttur" adlı bir kitap yazdığını belirtirken, gazetede haber çıktıktan sonra istifa etmek zorunda kaldığı öne sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çevre ve Orman Bakanlığından yapılan açıklamada, Taceddin Ural’ın, bakanlık makamına verdiği dilekçesinde, "Yürütmekte olduğum Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği görevinden gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum" ifadesinin yer aldığı belirtildi.

Öte yandan, akşam saatlerinde istifa eden Taceddin Ural'ın istifasında, bugün bir gazetede çıkan haberin etkili olduğu öğrenildi. “Gerçek Gündem” internet haber portalına konuşan Ural, "Takdir edersiniz ki; sıkıntılı bir zaman. Bugün gazetede çıkan haber, her şeyi söylüyor. Ben de bugünkü haberden sonra, Orman Bakanımız Sayın Osman Pepe'yle konuştum ve durumu arz ettim. Sayın bakanımla çok güzel bir şekilde çalıştık. İyi hizmetlerimiz oldu. Ama ona sıkıntı yaratmak istemedim. İstifa kararı aldığımı, uygun görürse görevimden ayrılmak istediğimi belirttim. Sayın bakanım da uygun gördü".

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious