Para değil adalet istiyoruz!

  • Giriş : 04.03.2007 / 00:00:00

Acılı anne Songül Dumru, dün Dilara’nın mezarını ziyaret etti. Olay günü yaşadıklarını anlatırken birden fenalaşan anne hastaneye kaldırıldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Elini daha sıkı tutsaydIm: “Tek vicdan azabım kızımın elini daha sıkı tutmamış olmak. Karton yerine hiç değilse biraz daha kalın bir madde koysalardı keşke. Birkaç saniye daha kazanırdım belki, o sırada yakalardım kızımı. Ya da rögar biraz daha eğimli yapılsaydı kızım hemen aşağı, suya düşmezdi, betonda kalabilirdi.”

Suçluları ömür boyu hapse atIn: “Tazminat istemiyoruz. Sadece gerçek suçlunun, firma ya da kişinin müebbet hapisle cezalandırılmasını istiyoruz. Faili kimse bulunsun ve gerçek suçlular yakalansın istiyoruz.”

Bizi siyasi malzeme yapmasInlar: “Barolardan avukatlar arıyorlar, ’davayı bize verin’diye. Bakacağız. Haklıyken haksız duruma düşmek istemiyoruz. Birçok siyasi parti temsilcisi arıyor, bizimle ilgileniyorlar. Ama seçim döneminde kullanılmak da istemiyoruz.”

BaŞbakan söz verdİ: “Başbakan Erdoğan da aradı. Televizyonları açtığı zaman ’yüreğinin burkulduğunu ve görüntüleri izleyemediğini’anlattı. Elinden geleni yapacağına söz verdi.”

Ailece psİkoloĞa gİdİyoruz: “Çocuklarımla birlikte psikologa gidiyoruz. Onların sağlığı için okullarını değiştirmeyi düşünüyoruz. Oğlum Servan’da hiperaktivite var. Ağladığımı görünce daha çok etkilenir diye doktor bana da, onun yanında üzüntümü belli etmememi söyledi.”

Topbaş buyursun gelsin: “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da ziyaretimize gelecek. Ona karşı bir saygısızlığımız olmaz.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious