Para isteyen oğlunu öldürdü

Para isteyen oğlunu öldürdü.7328
  • Giriş : 20.02.2008 / 13:39:00

Önce bıçakladı, sonra kurşun yağmuruna tuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şanlıurfa'da bir fabrikada gece bekçiliği yapan Kemal C. (58) ile işsiz oğlu Bülent Cergibozan (33) arasında tartışma çıktı.

Uzun süredir tedavi gören ve baba ile oğul arasında para nedeniyle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. İddiaya göre, baba Kemal C. kendisinden sürekli uyuşturucu almak için para isteyen oğlu Bülent'i dövmeye başladı. Öfkesini alamayan baba, mutfaktan aldığı ekmek bıçağını art arda oğluna saplamaya başladı.

6 EL ATEŞ ETTİ

15 bıçak darbesiyle kanlar içinde kalan Bülent Cergibozan, balkona kaçıp komşularından yardım istedi. Ancak öfkesini yenemeyen baba Kemal C. ruhsatsız tabancasını çıkararak, balkondaki oğlunu bu defa da kurşun yağmuruna tuttu. 6 el ateş ettiği oğlunun balkonda yere yığılmasının ardından Kemal C., suç aleti tabanca ve bıçağı balkona attıktan sonra kaçtı. Olayı gören komşularının ihbarı üzerine apartmana gelen polisler, Bülent Cergibozan'ın olay yerindeki cesediyle karşılaştı.

BABA KAÇTI

Bülent Cergibozan'ın, uyuşturucu madde kullanmak, hırsızlık, silahla yaralama gibi 5 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ve psikolojik tedavi gördüğü belirlenirken, kayıplara karışan Kemal C.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious