Parasını alıp ölüme terk ettiler

Parasını alıp ölüme terk ettiler.14872
  • Giriş : 19.06.2008 / 09:42:00

İzmir'in Alsancak semtinde geçtiğimiz Pazar günü 3 katlı bir binanın çatısında el ve ayakları bağlı çıplak ve yarı baygın halde bulunan Suriyeli Abdullatif Gıtmeri'nin (31), insan kaçakçıları tarafından soyulduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Geçtiğimiz Pazar günü, 1469 Sokak, numara 56'da meydana gelmişti. 3 katlı binanın çatısında el ve ayakları bağlı, çıplak ve yarı baygın halde bulunduktan sonra itfaiye ekipleri tarafından çatıdan indirilen Suriye kökenli Abdullatif Gitmeri'nin insan kaçakçılığı yapan bir çetenin eline dütüğü kaydedildi. Hastanedeki tedavisinin ardından Gasp Büro Amirliği'ne götürülen Abdullatif Gıtmeri'nin, verdiği ifadede Yunanistan'a kaçmak için Suriye'den Türkiye'ye geldiği, Yunanistan'a kaçmasında kendisine yardımcı olacak 3 kişiyle tanıştığını daha sonra bu kişilere 2 bin dolar verdiğini ve dolandırıldığını anlayınca da parasını geri istediğini belitti.

Parasını vermeyen dolandırıcılar, Gıtmeri'nin el ve ayaklarını bağlayıp, üç katlı binanın çatısına bıraktıkları ortaya çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, zanlıların peşine düştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious