Parayı bastırdı, assolist oldu

Parayı bastırdı, assolist oldu.11150
  • Giriş : 14.11.2008 / 18:57:00

Hayali için oteli Maksim'e çevirdi. Balo salonunu eski Maksim Gazinosu gibi dekore ettiren Sebahattin Bey, davetinde sahneye çıkıp şarkı söylemiş.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Somal Demir Çelik'in sahibi, Kayserili işadamı Sebahattin Somal'ın bir ukdesini hayata geçirdiğini duydum! Sesine güvenen ve ciddi bir repertuvarı olan Somal, Beşiktaş'taki Four Season's otelinin balo salonunda eşi Filiz Hanım ile bir davet vermiş. Ama bu öyle bildiğiniz davetlerden değil. Balo salonunu eski Maksim Gazinosu gibi dekore ettiren Sebahattin Bey, davetinde sahneye çıkıp şarkı söylemiş. Evet, yanlış okumadınız; hem de öyle bir-iki şarkı falan değil. Arkasında 50 kişilik bir orkestra ve altı vokalisti ile Dede Efendi'den başlayıp Orhan Gencabay'ın şarkılarını kadar söylemiş ve üç saat boyunca sahnede kalmış.

BAŞINA GÜL DÖKMÜŞLER

Kemal-Feryal Gülman, Yıldırım Mayruk, Barbaros Şansal, Ertuğrul-Fatoş Hataylı, Fatih Kral'ın da aralarında olduğu 300 dostunun katıldığı davette, Sebahattin Bey, sahnede profesyonel assolistlere taş çıkarmış. Dostları, sahnede kaldığı sürede iki kıyafet değiştiren Sebahattin Bey'e, gazino ritüellerinde olduğu gibi şampanya gönderip, başından aşağı gül dökmüşler. Yıllardır kurduğu hayalini böylece gerçekleştiren Sebahattin Bey'in artık gözleri açık gitmez herhalde!!!

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*