Parfümeri deposunda yangın

Parfümeri deposunda yangın.11458
  • Giriş : 13.06.2008 / 13:40:00

Antalya Emniyet Müdürlüğü, Altındağ Mahallesi 167. Sokak'taki parfümeri deposunda çıkan yangınla ilgili şüpheli bir durumunun olmadığı, bodrum katta bulunan elektrik trafosundan meydana gelmiş olabileceği değerlendirildiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, saat 05.45 sıralarında çıkan yangın üzerine Bahçelievler Polis Merkez Amirliği ekiplerinin çevre güvenliğini aldıkları belirtildi.

Açıklamada, ''Altek Coiffour Marketing Kozmetik ve Itriyat Parfümeri'' deposunda itfaiye ekiplerinin yapmış olduğu ilk müdahalede bodrum kata açılan mazgalların kaldırılması sonucu içeride biriken gazdan meydana geldiği tahmin edilen patlama neticesinde 5 itfaiye eri, olay sırasında çevre güvenliği almakta olan Bahçelievler Polis Merkez Amirliğinde görevli 1 Polis Memuru ve olay mahallinin yakınlarından geçmekte olan 2 vatandaşın dumandan ve patlamadan dolayı çevreye yayılan camlardan yaralandıkları, yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı ve tedavilerine Devlet Hastanesinde tedavileri devam edildiği kaydedildi.

Açıklamada, ''yapılan ilk incelemede ve itfaiye yetkilileri ile yapılan görüşmede olayın şüpheli durumunun olmadığı, bodrum katta bulunan elektrik trafosundan meydana gelmiş olabileceği değerlendirilmiştir'' denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious