Paris Hilton meğerse aptal değilmiş!

Paris Hilton meğerse aptal değilmiş!.11577
  • Giriş : 20.04.2008 / 21:25:00

Türkiye'ye geldiği andan itibaren ortalığı birbirine katan Paris Hilton'a refakat eden Deniz Akkaya, Hilton'un göründüğü gibi aptal olmadığını söyleyerek perde arkasında yaşananları anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Paris Hilton nasıl biri?

Kanal 1'de yayınlanan Miss Turkey 2008 yarışmasında jüri üyesi olarak yer alan Paris Hilton'un Türkiye'ye gelişi, havaalanında başlayan bir kaosla gidene dek sürdü.

Kanal 1 Halkla İlişkiler Müdiresi sıfatıyla Paris'i havaalanında karşılayarak gidene dek refakat eden Deniz Akkaya, perde arkasında yaşananları anlattı. SKYTURK'te Cengiz Semercioğlu'nun Full Ekran programına katılan Akkaya, Hilton'a çizilen imaj sayesinde günde 1 milyon dolar kazanmasının sağlandığını söyleyerek kalabalık olan yerlere özellikle gitmek istediklerini aktardı ve şunları söyledi:

"Eğer enerjiniz elektriğiniz olmadığı halde günlük kazancanız 1 millon dolarsa bunun altında büyük bir başarı vardır. Başarı parayla ölçülmez ama bu kadar enerjisiz görünen bir kadınla bu parayı kazanıyorsa şunu söyleyebilirim: Çok ciddi profesyonel çalışıyorlar. Mütevaziliği birinci öncelikleri olarak en öne koymuşlar. 8 senedir çalıştığı bir menajeri var. Bizim basınımızda bu aşk meşk meseleleri daha renkli olduğu için sevgilisi olarak yazıldı ama menajeri aslında. Havaalanındaki olay sırasında çok hırpalandı aslında. Çünkü çantası bir tarafa uçtu, şapka bir tarafa, kendi bir tarafta, merajeri şey dedi. 'Biz bunun için buradayız, bu kaosu yaşatmak için. Bizim işimiz bu zaten'..Basın toplantısının arasında yanlışlıkla kafasını dolaba çarptı ve kafası şişti. ortaköy'e gitmek istiyordu. Sonra biz onu vazgeçirdik. Gitmeyelim, zaten Ortaköy çok kalabalık dedik. Menajeri 'Zaten biz kalabalıklarda bulunmak için sizden bu parayı aldık'. Değişik bir yönetim sistemi var."

Paris, Deniz Akkaya'yı kıskandı mı?

Basında Paris Hilton'un kendisine gezisi boyunca eşlik eden Deniz Akkaya'yı kıskanmasıyla ilgili haberlerin doğru olmadığını anlatan Deniz Akkaya, "Kesinlikle kıskanmadı. Ben onu küçük bir kız çocuğu gibi gördüm. Hali tavrı da oydu. Kıskanma kelimesini çok yanlış buluyorum. Tam tersine, gelir gelmez ben kendimi tanıştırdım 'Ben biliyorum sizin kim olduğunuzu, siz de jüridesiniz değil mi' dedi. Dünyadaki bu genel çizilen imajının yaratıcısı da kendisi ve menajerleri. Bu imajıyla günde 1 milyon dolar kazanıyorsa varsın aptal görünsün" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious