Paris Hilton şarkıcılığa soyundu

  • Giriş : 29.05.2006 / 00:00:00

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton albüm çıkarıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ABD'de ''yılın aptalı'' listesinde Michael Jackson'dan sonra ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney ile ikinci sırayı paylaşan Hilton, Hong Kong Prestige dergisinin haziran sayısında yayımlanan açıklamasında, albümünün reggae, pop ve hip-hop karışımı olacağını ve albümün ilk parçasının ''Stars are Blind'' adlı bir reggae parçası olacağını söyledi.

Hilton'ın bu albümde ayrıca, Rod Stewart'ın ''Do You Think I'm Sexy'' adlı parçasının yeni versiyonunu yapacağı belirtildi.

Albümün tamamının çok farklı tarzlardan oluşacağını belirten Hilton, müziğin her türlüsünü sevdiğini, bu yüzden bu albümünde herkese bir şeyler vermek istediğini ifade etti.

Albümündeki 7 şarkının sözlerini kendisinin yazdığını belirten Hilton, sesinin iyi olduğunu ve her zaman şarkı söyleyebileceğini bildiğini, ancak çok ''utangaç'' olduğunu kaydetti. Dergi, Hilton'ın ''Stars Are Blind'' şarkısının bu ay içinde
Warner Records ve kendi firması Heiress Records tarafından çıkarılacağını, albümün de bu yıl sonunda tamamlanacağını yazdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious