Paris Hilton'a 10 üzerinden 1

Paris Hilton'a 10 üzerinden 1.9409
  • Giriş : 30.03.2008 / 17:48:00

Paris Hilton'un oynadığı "The Hottie & The Nottie" isimli film, eleştirmenlerden 10 üzerinden 1 aldı. Yapım, yılın en kötü filmine de aday.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çok güzel ve işlerinde başarılı kadınların sinemada başarısız olmalarına hep rastlıyoruz. Örneğin başarılı manken Liz Hurley "Bedazzled" filminde berbattı. Madonna keza öyle...

Şimdilerde eleştirmenler Paris Hilton'un oynadığı "The Hottie & The Nottie" isimli film için aynı şeyi söylüyor.

Çok başarılı bir iş kadını olan Hilton, komedi tarzındaki filmde çok çirkin bir kızın çok güzel en yakın arkadaşı rolünü oynuyor. Yönetmenliğini Tom Putnam'ın yaptığı film, imdb sinema sitesinden sadece 1 yıldız alabilmiş durumda. Haber, Sunday Metro tarafından da "Yılın en kötü filmine aday mı?" başlığıyla verildi.

Filmin Konusu:
Nate , L.Angeles’a çocukluk aşkı Cristabel (Paris Hilton) ile birlikte olabilmek için gelir. Cristabel’i kazanmanın bir yolu vardır elbette ama bu yol Nate (Joel Moore) için oldukça yorucu ve zor geçecektir.

Cristabel en yakın arkadaşı June Phigg’in de mutlu olmasını, dolayısıyla onun da bir erkek arkadaşı olmasını istemektedir. Tek sorun Cristabel ne kadar güzel ve çekici ise June Phigg , o kadar itici ve çirkin bir kızdır. Nate neredeyse bütün arkadaşlarını deneyecektir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious