Paris Hilton'a 45 gün hapis cezası

  • Giriş : 05.05.2007 / 00:00:00

Adı skandallarla anılan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, ehliyeti iptal edildiği halde araba kullanırken yakalandığı için 45 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hilton'un ehliyetine alkollü halde araç kullandığı için el konulmuştu.

Ancak Los Angeles'da bir otoyolda seyrederken polise yakalandı ve yasa gereği ehliyetsiz araç kullandığını belirten ve bunu yinelemeyeceğini taahhüt eden belgeler imzaladı.

Ardından farları kapalı bir otomobille aşırı hız yaparken yakalanınca bu kez şartlı tahliye kurallarını ihlal etmekle suçlandı.

Çıkarıldığı mahkemece 45 gün hapis cezasına çarptırılan Hilton, 5 Haziran'da hapishaneye teslim olmazsa cezası iki katına çıkacak.

Hilton, duruşmada "ehliyetinin iptal edildiğini bilmediğini" ve "yasalara saygılı olduğunu ve bundan sonra da hep saygılı olacağını, üzgün olduğunu" söyledi.

Adı bugüne kadar skandallarla anılan yıldız, cezasını tamamlamak zorunda ve iyi halden serbest bırakılması söz konusu değil.

Paris Hilton karar üzerine ağlarken, avukatı müvekkilinin "meşhur olması nedeniyle hedef seçildiğini" ileri sürerek kararı temyiz edeceklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious