Paris Hilton'un ailesi: Kızımızın durumu daha iyi

Paris Hilton'un ailesi: Kızımızın durumu daha iyi.9409
  • Giriş : 19.06.2007 / 17:55:00

Hilton, kadınlar cezaevinde bir hücrede kalan kızlarının durumunun daha iyi olduğunu söylediler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Paris Hilton’un anne ve babası Kathy ve Rick Hilton, kadınlar cezaevinde bir hücrede kalan kızlarının durumunun daha iyi olduğunu söylediler.
ABD’de yayın yapan haber kanalı Fox’a açıklamada bulunan Hilton ailesi, Lynwood’da cezaevine konulan Paris Hilton’un (26), zamanını arkadaşlarından, yakınlarından ve hayranlarından gelen mektupları okuyarak, kendisini değerlendirerek geçirdiğini belirtti.
Anne Katy Hilton, Paris’in bir şeyler okuduğunu ve yaşamını, yapmak istediği değişiklikleri düşündüğünü ifade ederek, "Hiç bu kadar kendisiyle baş başa kalmamıştı. Onun deyişiyle, bu tam bir mola gibi" dedi.
"Paris tünelin ucundaki ışığı görüyor artık" diyen baba Rick Hilton, çok daha iyiye gittiğini düşündüğü kızıyla görüştüğü cam bölmenin ardından kendisine babalar günü için hazırladığı kartı verdiğini, dokunaklı anlar yaşadıklarını söyledi.
Paris’i cezadan kurtarmak için Los Angeles Şerifi Lee Beca’ya yüklü para bağışladıkları söylentilerini de yalanlayan Rich Hilton, bağışın 1,5 yıl önce yapıldığını ve yalnızca 1000 dolar olduğunu söyledi.
Alkollü araç kullanırken yakalanan ve ehliyetine el konulan Paris Hilton, ehliyetsiz araç kullanmaya devam edince yakalanmış ve 45 günlük hapis cezasına çarptırılmıştı.
Hapse girdikten 3 gün sonra açıklanmayan sağlık sorunları nedeniyle Şerif Baca tarafından serbest bırakılan Paris Hilton, yargıcın kararıyla tekrar parmaklıkların arkasına gönderilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious