Paris Hilton'un başı köpekleriyle dertte

Paris Hilton'un başı köpekleriyle dertte.8367
  • Giriş : 16.02.2008 / 10:33:00

Daha önce alkollü araç kullanmaktan hapise girerek gündemin ilk sırasına oturan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'un başı bu sefer köpekleriyle dertte.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Özel bir televizyon kanalındaki sohbet programına katılan sosyetik güzel, "17 tane köpeğim var hepsini de çok seviyorum" deyince başına bela aldı. Hayvan hakları gözetmenleri Hilton'un evine baskın düzenleyerek soruşturma başlattı. Yaptığı açıklamalarla hayvanseverlerden büyük tepki toplayan Paris'in evinin kapısını birkaç gün sonra belediye görevlileri çaldı.

ÜÇ HAYVANDAN FAZLASI YASAK

Los Angeles şehrinin yerel kurallarına göre özel hayvan bakıcısı sertifikası olmadan evde 3 hayvandan fazlasına bakmak yasak. Köpeklerini çok sevdiğini hatta onlarla uyuduğunu söyleyen ünlü güzel, "Doğum yaptıkça sayıları artıyor. Ben de yavruları başkalarına vermek ya da sokağa atmak istemiyorum. Anneleriyle birlikte büyümelerini istediğim için onlara bakıcı tuttum" dedi. Hayvanları Koruma Kurumu görevlileri ünlü güzelin evini aradı. Ancak evde ne Paris, ne de köpeklere dair bir ize rastlandı. Yapılan araştırmada köpeklerin bakıcılarında olduğu tespit edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious