Paris Türkiye'den ayrındı, arkasında bu görüntüler kaldı

Paris Türkiye'den ayrındı, arkasında bu görüntüler kaldı.15504
  • Giriş : 28.03.2008 / 22:15:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:12:12

Paris Hilton yüzünden havaalanında yaşanan arbede dünyaya bir kez daha rezil olmamıza yetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Paris Hilton’un Turkiye’ye gelişinde yaşananlar CNN’in önceki gün akşam kuşağında yayınlanan Anderson Cooper ile 360 derece programına konu edildi.

"Şaşırmış olmalılar" adı verilen bölümde emniyetin Paris Hilton’u görüntülemek isteyen basın mensuplarını, yasadışı göstericilere karşı uyguladığı metodları kullandığı belirtildi. Anderson Cooper, "Tabii bu büyük ilginin ardında Hilton’un Nobel Kimya Ödülü alması yatmıyor. Ünlü olmak haricinde hiçbir ünü bulunmayan Hilton’un Turkiye’de böyle ilgiyle karşılanması çok ilginç" dedi.

Paris Hilton, geçen sene alkollü araç kullandığı gerekçesiyle hapse girmişti. Sınır ötesi operasyondan bu yana ABD gazete ve kanallarına konu olmayan Türkiye, Paris Hilton sayesinde yeniden ve çok da olumlu olmayan bir biçimde gündeme gelmiş oldu.

Bir televizyon kanalının konuğu olarak İstanbul'a gelen Paris Hilton'un Atatürk Havalimanı'ndan ayrılışı sırasında kavga çıktı. Yolcu yakınlarının büyük tepki gösterdiği olaylarda bir kişi yaralandı. İşte Türkiye'yi küçük düşüren rezaletin görüntüleri...

Dünyada adı skandallar kraliçesi olarak anılan, Hilton Otelleri'nin varisi Paris Hilton'un İstanbul'a gelişi de skandala dönüştü.Paris Hilton'un, Atatürk Havalimanı'ndan çıkışı sırasında ortalık birbirine girdi. Basın mensuplarının görüntü çekme yarışının savaşa dönüşmesi sebebiyle zor anlar yaşayan yolcu yakınları, ortaya çıkan rezalete tepki gösterdi.

Yaşanan arbede sırasında basın mensupları ile bir vatandaş arasında kavga çıktı. Yabancı konuğun önünde tekme Tokat birbirine giren tarafları polis güçlükle ayırdı. Çıkan kavgada bir kişi başından yaralandı.

Dünya'da adı sayısız skandala karışan Paris Hilton, skandallar listesine İstanbul'u da ekledi. Yaşanan olaylardan rahatsızlık duymadığı yüzünden okunan Hilton, Türkiye'yi küçük düşüren rezalet anlarını, kamerasına kaydetmeyi ihmal etmedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious