Paris'te Türkiye tanıtımı

  • Giriş : 02.05.2007 / 00:00:00

Fransa'nın başkenti Paris'te çift katlı turist otobüsleriyle yapılan Türkiye tanıtımlarının süresinin uzatıldığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'nin Paris Kültür ve Turizm Müşavirliği, Paris'in tarihi, kültürel bölgelerinde turist taşıyan çift katlı kırmızı otobüslere verilen Türkiye reklamlarının süresinin gelen olumlu mesajlar üzerine uzatıldığını açıkladı.

Müşavirlikten yapılan açıklamaya göre, dünyanın en fazla turist alan şehirlerinden biri olan Paris'te, Türkiye fotoğrafıyla süslenen çift katlı 18 kırmızı otobüs, 1-15 Mayıs günleri arasında da turistlerini, Türkiye reklamlarıyla gezdirmeye devam edecek.

Paris'in ünlü Louvre Müzesi, Eyfel Kulesi, Zafer Takı, Concorde Meydanı, Notre Dame Katedrali gibi en önemli tarihi ve kültürel merkezleri arasındaki tur güzergahında sürekli sefer yapan otobüsler son 1 ayda büyük ilgi görmüştü.

Paris Turizm Müşaviri Serpil Varol, basına yaptığı açıklamada, "Fransa'nın Paris dışındaki şehirlerinde yaşayan Türk iş adamlarının, müşavirliği aradığını ve otobüsle Türkiye tanıtımını çok beğendiklerini, aralarında para toplayarak otobüsle Türkiye reklamları yapacaklarını ve bu konuda yardım istediklerini" söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious