Paris'ten McCain'e bir gol daha

Paris'ten McCain'e bir gol daha.12099
  • Giriş : 09.10.2008 / 17:56:00

Paris Hilton'un ABD'nin Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain'in kampanyasında kendisini küçük göstermesine kızarak başlattığı video gösteriminin ikincisi de çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Funny or Die" adlı internet sitesinde yayınlanan ikinci gösterimde, Hilton bu kez, The West Wing adlı televizyon dizisinde ABD başkanını canlandıran oyuncu Martin Sheen ile görülüyor.

Hilton, iki dakikalık gösterimde, küresel mali krize çözüm sunuyor. Hilton, hükümetin faiz oranlarını düşürmesi gerektiğini ve böylelikle insanların ev borçlarını ödemelerini mümkün kılabileceğini belirtiyor.

Medyatik güzel ayrıca, ABD askerlerinin Irak'tan çekilmesi gerektiğini, çünkü artık bu ülkede demokratik bir hükümetin bulunduğunu savunuyor.

Paris Hilton (27), yaptığı açıklamada ise, bu gösterimin insanların sorunları göz önüne alarak seçimlerde oy kullanmalarına yardımcı olmasını umduğunu belirtti.

Hilton'un annesi Kathy Hilton, McCain'in geçen temmuzda kampanyasında rakibi Demokrat Parti adayı Barak Obama'nın popülaritesini kızının popülaritesiyle karşılaştırmasını eleştirmişti. Paris Hilton da geçen ağustosta McCain'in ününü kullanmasına bir video gösterimiyle "kibar" bir karşılık vermişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*