Parkta çırıl çıplak bir pop yıldızı!

Parkta çırıl çıplak bir pop yıldızı!.14576
  • Giriş : 23.04.2009 / 10:37:00

Japonya'nın başkenti Tokyo'da sarhoş olup parkta çıplak gezen pop yıldızı Tsuyoşi Kusanagi göz altına alındı. Götürülmesine direnen 34 yaşındaki pop yıldızı, "Çıplak olmanın nesi yanlış" diye sordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Tokyo polisi, ülkede çok popüler olan SMAP grubunun üyesi Tsuyoşi Kusanagi'nin, komşuların, parkta çıplak bir adamın gürültü yaptığı şikayeti üzerine olay yerinde göz altına alındığını bildirdi.

Japon yayın kuruluşu NHK'ye göre, polisi görünce yere oturan ve götürülmesine direnen 34 yaşındaki pop yıldızı, "Çıplak olmanın nesi yanlış" diye sordu.

Televizyonlarda yer alan haberlerde, hayranlarının, ünlü pop yıldızının göz altına alındığı park ve sorgulandığı karakolun önünde toplandıkları görüldü.

Tsuyoşi Kusanagi, 5 kişiden oluşan SMAP'in 1991 yılındaki çıkışından sonra ülkede ün kazanmış, televizyon dizileri ve filmlerde rol almıştı. Korece'yi güzel konuşan Kusanagi, Güney Kore'de de popüler.

Bu arada Toyota şirketinin, olay üzerine ünlü yıldızın yüzünün kullanıldığı kiralık otomobil reklamlarını askıya aldığı belirtildi.

Japonya'da kamu ahlakına aykırı hareket etmek, 6 aya kadar hapis veya 3 bin dolara kadar parayla cezalandırılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*