Parktaki vahşi kavga kamerada

Parktaki vahşi kavga kamerada.10139
  • Giriş : 18.11.2008 / 17:51:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 23:46:45

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde parkta yaşanan kavga güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Sopalar sandalyeler havada uçtu, tabancalar çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Geçtiğimiz hafta Akyazı ilçesine bağlı Buğdaylı köyünde Soner Daloğlu (18) babasına ait fındık bahçesinde hayvan otlatmak isteyen Karapürçek ilçesine bağlı Yazılıgürgen Mahallesi'nde oturan Resul Beyaz ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kavgada yaralanan Resul Beyaz Toyotasa Travmatoloji ve İlkyardım Hastanesine kaldırıldı. Bu olaydan bir süre sonra iki aile arasında Akyazı ilçe merkezinde güvenlik kameraları tarafından kayıt edilen kavga yaşandı.

İlçe merkezinde Daloğlu ailesinin bir ferdini gören Keser ailesinden 20 yaşlarındaki bir genç elinde silahla saldırdı. Güvenlik kamerası kayıtları tarafından saniye saniye kayıt edilen görüntülerde silahlı genç hasmına silahı doğrulturken Daloğlu ailesinin ferdi ile silahın namlusunu tutmaya çalışıyor. Bu esnada kimliği tespit edilemeyen Beyaz ailesinden genç hasmının başına keserle defalarca vuruyor.

Yaklaşık 2 dakikalık görüntülerde saldırıya uğradığı için tişortu ve atleti yırtılan Ahmet Daloğlu bir anda üzerine saldıran aile fertlerine tek başına mücadele veriyor. Daloğlu'nun kafasına keser ve sopalarla da vurulduğu kamera kayıtlarında görülüyor. Kavga sonucu Ahmet Daloğlu kan revan içinde kalıyor. Çevredekilerin müdahalesi ile kavga daha fazla büyümeden sona eriyor. Ahmet Daloğlu kendisine saldıranların peşinden de koşuyor. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*