Partilerin yerel seçim siyasetleri

Partilerin yerel seçim siyasetleri.11464
  • Giriş : 27.11.2008 / 16:12:00

CHP'nin çarşaf açılımı, DTP'nin gerilim siyaseti, MHP'nin muhif yaklaşımları, AK Parti'nin farklı stratejileri İskele Sancak'ta değerlendirilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yerel seçimler öncesi siyasetin artan temposu ve Türkiye'de seçim öncesi siyaset anlayışı…

Erhan Çelik'le İskele Sancak'a bu hafta yerel seçimlere doğru Türkiye'de siyaset masaya yatırılıyor. CHP'nin çarşafla başlayan açılımları, Başbakanın bu açılıma desteği, MHP'nin muhalefet tarzı ve DTP'nin gerilimi yükselten çıkışları… Bütün partilerin yaklaşan yerel seçimlerle birlikte seçim stratejilerinin tartışılacağı programa Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, Vatan Gazetesi Yazarı Okay Gönensin, Yeni Şafak Gazetesi Başyazarı Fehmi Koru, Star Gazetesi Başyazarı Mehmet Altan, Siyaset Bilimci Prof. Doğu Ergil ve Galatasaray Üniversitesi Öğretim Görevlisi Profesör Ahmet İnsel konuk olarak katılıyor.

Ekranların tartışma klasiği İskele Sancak'ta bu hafta CHP'nin çarşaf açılımıyla gerilim dozunu yükselten siyaset gündemi ve yaklaşan yerel seçimlerle birlikte Türkiye'deki siyaset anlayışı tartışmaya açılıyor. Uzmanlar yerel seçimler öncesi siyasi partilerin açılımlarını ve Türkiye'deki siyaset tarzını masaya yatırıyorlar. Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta Türkiye'deki siyaset anlayışı, parti liderlerinin yaklaşım biçimleri ve siyasetteki yeni açılımlar ekrana gelecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*