Partililer adayını coşkuyla karşıladı

Partililer adayını coşkuyla karşıladı.8981
  • Giriş : 16.01.2009 / 23:45:00

Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca partililer tarafından coşku ile karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, AK Parti Genel Merkezi'nde adaylığının açıklanmasının ardından Zonguldak'a geldi. Gonca, partililer tarafından coşku ile karşılandı.

AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan aday tanıtım toplantısında, Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca yeniden aday gösterildi. Gonca, Başbakan Erdoğan tarafından aday gösterilmesinin ardından Zonguldak'a geldi.

Akşam saatlerinde AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na gelen Gonca, partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Sevincini partililerle paylaşan Gonca, parti binasında AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan Gonca, "AK Parti'den aday adayı olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Başından itibaren hiçbir zaman için aday adayları hakkında hiçbir şey söylemedim. AK Parti'den aday adayı olarak hareket ettik. Kafamızda olan projelerin hayata geçirilmesi konusunda bir dönem daha belediye başkanlığı için aday oldum" diye konuştu.

Daha sonra Zonguldak Belediyesi'ne gelen Gonca, burada da belediye personeli tarafından coşkuyla karşılandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*