Partimize çamur atılıyor!

  • Giriş : 04.11.2006 / 00:00:00

Doğru Yol Partisi (DYP) Aileden ve Kadından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Timuçin Gürgan, Cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaştıkça DYP'ye çamur atılmaya çalışıldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Son zamanlarda DYP'ye yönelik birtakım suçlamaların yapıldığını ancak bunların DYP'nin yükselişini asla engelleyemeyeceğini dile getiren Gürgan, "Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaştıktan sonra partimize çamur atılmaya başlandı. DYP şahlanarak geliyor. Bizi orduyla karşı karşıya getiremezler. Askeriyle, siviliyle herkes özgürce düşüncesini ortaya koyabilir. Biz milliyetçiyiz. Bize kimse farklı bir elbise giydiremez." dedi.

Son iki ayda DYP'nin oy potansiyelinde büyük bir artış yaşandığını kaydeden Gürgan "İki ay önce DYP baraj altında kalacak gibi konuşmalar yapılırken, şimdi AK Parti ile yarışır hale geldik" diye konuştu. AK Parti'nin yaptığı icraatlarla inandırıcılığını kaybettiğini ifade eden Prof. Dr. Gürgan şöyle konuştu: "İnsanlar AK Parti'yi kurtuluş ümit kapısı olarak seçip iktidara taşıdılar. 4 yılda ülkenin fakirlik oranları atmaya devam etti. Türkiye'de yaşanan olaylar karşısında hükümet kafasını kuma sokarak gerçekleri görmezden geliyor. "

Kadının Türkiye siyasetindeki önemine de değinen Gürgan sözlerini şöyle tamamladı: "DYP'nin Aileden ve Kadından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak kadının siyasette aktif olarak yer almasını istiyoruz ve bunu da destekliyoruz. Türkiye'nin kalkınmasında aile düzeninin kurulmasında kadın büyük önem taşır. En büyük isteğimiz DYP olarak kadınların eğitimsizliğini ortadan kaldırmaktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious