Partisine kızdı Saadet'e destek verecek

Partisine kızdı Saadet'e destek verecek.8846
  • Giriş : 03.02.2009 / 17:06:00

Fatih'te Mustafa Demir'in yeniden aday göstermesine tepki gösteren AK Parti'li Meclis üyesi Yakup Karaoğlu, partisine rest çekti. Oy vereceği partiyi açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


AKP Fatih Belediye başkanlığına Mustafa Demir'i tekrar aday göstermesine büyük tepki gösteren Fatih Belediyesi Meclis Üyesi Yakup Karoğlu, Fatih'te yayın yapan Haber Fatih'e yaptığı açıklamada oyunu Saadet Partisi'nin adayı olan Türker Saltabaş'a vereceğini söyledi.

Üyesi bulunduğu AKP'nin Mustafa Demir'i aday göstermesine çok üzüldüğünü belirten ve aynı zamanda Rizeliler Derneği'nin de başkan yardımcısı olan Karoğlu hemşehrilerinin de Türker Saltabaş'ı destekleme kararı aldığını öne sürdü. AK Parti'li Meclis Üyesi Yakup Karoğlu siyasiti bırakma kararı aldığını da söyledi.

29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Fatih'te çok ciddi bir çekişme yaşanacağa benziyor. AK Parti Mustafa Demir'i, Saadet Partisi ise Türker Saltabaş'ı aday göstererek ,2004 yılında yola çıktıkları isimlerle devam kararı alırken CHP Belediye Mecis başkanı Can Özyedirler'i aday gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*