Pasinler kaplıcaları imaj yeniliyor

  • Giriş : 04.05.2006 / 00:00:00

Türkiye'nin deniz ve kültür turizminden sonra yükselen sektörü jeotermal turizminde önemli bir yeri olan Pasinler kaplıcaları yenilen imajı ile şifa dağıtıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turistik Kale Otel Kaplıcası Büyük Çermik, Küçük Çermik havuzunda erkekler ve kadınlar havuzlardan ayrı ayrı yararlanabiliyor. Turistik Kale Otel'in kabinli havuzlarından ise ailece yararlanmak mümkün.

Turistik Kale Otel yetkililerinden Vedat Uğurlu, geçmişte dargelirli vatandaşların şifa umudu olarak gördüğü kaplıcalara artık herkesimden rağbet olduğuna dikkat çekti. Uğurlu, müşteri memnuniyeti açısından Kale Otel Kaplıcası'nda önemli değişikliklere gittiklerini belirterek, kabinlere geçmişten farklı olarak bu yıl jakuzi eklediklerini kaydetti.

Üniversite, dershaneler ve kamu kurumlarından grup halinde kaplıcaya gelenlerin bulunduğunu vurgulayan Vedat Uğurlu, "Bir çok kişi grup halinde kaplıcamıza gererek şifa buluyor. Grup halinde gelenlere de indirim yapıyoruz. Otelimizin yanındaki yeşil alanda piknik yapanlar güzel bir günün ardından evlerine dönüyor." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious