Patlamada yaralanan Polise ev verilecek

  • Giriş : 13.02.2009 / 14:14:00

İzmir'in Aliağa ilçe Belediyesi, görev başındayken yaralanan bomba imha uzmanı polis memuru Bilal Konakçı'yı ev sahibi yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, TOKİ'den arsa karşılığı Belediye tarafından alınan 85 daireden birini yaralanan polis memuru Bilal Konakçı'ya vermeyi planladıklarını söyledi.

Konuyu Mart ayı Belediye Meclisi olağan toplantısında gündeme getireceklerini bildiren Kaya, ''İnanıyorum ki, bu teklifimiz Belediye Meclisimizde kabul görecektir. Yaralanan emniyet mensubumuzun acısını derinden hissettik. Biz de bu polisimize, bir nebze olsun katkıda bulunabilmek için ev verme kararı aldık. Tekrar tüm emniyet camiasına, polisimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum'' dedi.

-PATLAMADA AĞIR YARALANMIŞTI-

Bomba imha uzmanı polis memuru Bilal Konakçı (32), mahkemenin kararı doğrultusunda bir patlayıcıyı imha etmek isterken meydana gelen patlamada ağır yaralanmıştı.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde 5 Şubatta meydana gelen patlamada sağ kolu ve sol el parmakları ile gözlerini kaybeden Konakçı'nın ev alma hayali kurduğu, patlamanın olduğu günün öncesinde bu hayalini gerçekleştirmek için kooperatife yazıldığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*