"Pazar günü için 70 bin kişi"

  • Giriş : 17.04.2008 / 12:30:00

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, kupa şoku sonrası konuştu: "Taraftar geçmişi unutsun, Belediye maçında bizim için Olimpiyat Stadı'nı doldursun..."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

‘Buna ihtiyacımız var’
Sezonu çifte kupayla bitirmek isteyen Galatasaray’da Gençlerbirliği şokunun yankıları sürerken, Başkan Adnan Polat çok önemli açıklamalarda bulundu. Sezonun en kötü gecelerinden birini yaşadıklarını itiraf eden Polat, “Biz bir aileyiz, bu son olacak. Çünkü gerekli konuşmaları, uyarıları yaptık. Taraftarımıza sesleniyorum. Çok önemli bir haftaya giriyoruz. Olimpiyat Stadı’na herkesi bekliyoruz. 70 bin kişi gelip takımı sonuna kadar desteklemeli, buna ihtiyacımız var” diye konuştu.

‘Artık hataya yer yok’
Camia olarak kenetlenmeleri gerektiğinin de altını çizen Polat, “Futbolda yenilmek de vardır. Ancak Galatasaray olarak inancımızı sonuna kadar sürdürmeliyiz. Herkes takıma sahip çıkmalı. Taraftarı göreve davet ediyorum. Kimsenin de hayal kurmasına gerek yok, çünkü Galatasaray şampiyonluğun en büyük adayıdır. 4 kritik maçımız var. Artık hataya yer yok. Çok çalışıp mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Teknik heyete ve futbolculara inancımız sonsuz” ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious