Pegasus Kayseri seferlerine başlıyor

Pegasus Kayseri seferlerine başlıyor.15217
  • Giriş : 19.10.2006 / 00:00:00

Pegasus Havayolları uçuş yelpazesini genişleterek Kayseri seferlerine de başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, yaptığı açıklamada, hizmet kalitesini güvenli, zamanında uçuş ilkeleri doğrultusunda gün geçtikçe arttırmaya devam ettiğini belirtti.

Sektörde 35 YTL'den başlayan en ekonomik fiyatlarla yolcularını uçurmaya devam ettiklerini aktaran Sabancı, kış sezonunda Kayseri'ye haftanın her günü karşılıklı sefer düzenleneceğini söyledi. 29 Ekim'de başlayacak olan seferlerin bilet satışlarının devam ettiğini ifade eden Sabancı, Kayseri ile birlikte Pegasus'la uçmanın kolay yolunu Erzurum, Gaziantep ve Malatya'nın da tanışacağını söyledi.

Pegasus'un stratejik konumu, fonksiyonel mimarisi, ulaşım olanakları ve kullanım alanlarıyla Türkiye'nin dünyaya açılan yeni yüzü olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda oluşturulan iç hat B terminalini, uçuş merkezi olarak kullandıklarını anlatan Sabancı, "Pegasus yolcularının konforunu düşünerek İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ücretsiz otopark hizmeti ve www.flypgs.com sitesinden araç kiralama, dünyanın dört bir yanında yaklaşık 180 bin otelde en uygun fiyatlarla rezervasyon yapma ve uçuş sırasında oturacağı koltuğu seçme imkanı sunuyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious