Peki Erdoğan A.R.O.G'u beğendi mi?

Peki Erdoğan A.R.O.G'u beğendi mi?.9734
  • Giriş : 20.12.2008 / 10:10:00

5 Aralık'ta vizyona giren A.R.O.G eleştirmenlerden düşük not almıştı. Başbakan Erdoğan da filmi izledi ve notunu verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya'da ailesiyle birlikte A.R.O.G'u izleyip filmi beğendiğini söyleyen Başbakan Tayyip Erdoğan, Cem Yılmaz'ı tebrik etti..

Murat Akdilek ile Cem Yılmaz'ın yapımcısı olduğu A.R.O.G, 14 aylık ön çalışma ve çekim aşamasından sonra 5 Aralık'ta gösterime girmişti. "Bir Yontma Taş Devri Filmi" sloganıyla izleyiciyle buluşan ve iki haftada 3 milyon kişi tarafından izlenen film, 9 milyon dolarlık bütçesiyle Türk Sineması'nın en pahalı yapımı olma özelliğiyle gündeme gelmişti.

SIKINTISI BİTTİ

A.R.O.G'un gündeme geliş nedenlerinden biri de Cem Yılmaz'ın filmde çok fazla faal olması nedeniyle aldığı eleştiriler olmuştu. Yılmaz, geçtiğimiz günlerde aldığı bir takdirle iki haftadır yaşadığı sıkıntıdan sıyrıldı. Üstelik Cem Yılmaz'ın takdir aldığı kişi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dı.

Erdoğan, Kurban Bayramı tatilini geçirdiği Antalya'da ailesiyle birlikte A.R.O.G'u izledi. Oyuncuları, kostümleri, dekorları ve görsel efektleri oldukça beğendiğini söyleyen Erdoğan, Cem Yılmaz'ı tebrik etti. Başbakan Erdoğan, ayrıca A R.O.G'da emeği geçen herkese başarılarının devamı dileğinde de bulundu.

sabah

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*