Petek Dinçöz, konser sonrası fenalaştı

  • Giriş : 11.03.2007 / 00:00:00

Genç assolist Petek Dinçöz, Çeşme Altınyunus Oteli'nde düzenlenen gala gecesinde bin kişiye unutulmaz bir konser verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Select Group tarafından düzenlenen organizasyon sonrası odasında fenalaşan Dinçöz'e Özel Sisus Hastanesi sağlık ekipleri müdahale ederek serum taktı. Giydiği kırmızı elbiseyle Carmen'i andıran ve kilo aldığı gözlenen Dinçöz'ün başında, gece boyunca bir hemşire bekledi.

Select Group tarafından Çeşme Altın Yunus Oteli'nde düzenlenen yıldızlı gala gecelerinin bu haftaki konuğu Petek Dinçöz oldu. Bin kişilik salonu dolduran Petek Dinçöz hayranları, keyifli bir gece yaşadı. Ateş kırmızısı gögüs dekolteli, transparan, payet ve tüllü dekolte elbisesi içinde Carmen gibi olan Dinçöz'ün aldığı fazla kilolar gözden kaçmadı. Odasından sahneye özel hazırlanan bir arabayla gelen Petek Dinçöz'e en fazla ilgiyi minik hayranları gösterdi. Yeni albümü için stüdyo çalışmalarını sürdüren Dinçöz, konser sonrasında odasında fenalaştı. Özel Sisus Hastanesi'nden gelen sağlık ekipleri, Dinçöz'ün tansiyonunu ölçerek, serum taktı.

Yapılan açıklamada Dinçöz'ün aşırı yorgunluk ve strese bağlı olarak tansiyonunun düştüğü, dinlenerek, vitamin alması gerektiği belirtildi. Dinçöz'ün başında gece boyunca hemşirenin beklediği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious