Petek Dinçöz köşeyi döndü

Petek Dinçöz köşeyi döndü.14177
  • Giriş : 20.04.2008 / 23:22:00

Show TV'den ayrılan Petek Dinçöz'ün başına talih kuşu kondu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

400 bin YTL transfer ücreti ve haftalık 10 bin YTL alarak Star'a geçen Petek Dinçöz, Seda Sayan'a kafa tutuyor. Program formatını yenileyecek olan şarkıcı, zirveye oynuyor.

Yılın nikahına imza atan yapımcı Can Tanrıyar ile genç assolist Petek Dinçöz'ün hayatında fırtınalar kopuyor. Evlilik taze geline uğur getirirken, eşi Can Tanrıyar'ın ise hayatını kabusa çevirdi. Nikahı program yaptığı kanalda değil de rakip kanalda gerçekleştirdiği için işinden olan Can Tanrıyar yeni oluşumlar için uğraşırken, genç eşi Petek Dinçöz yılın transferiyle adını duyurdu.

MADDİ-MANEVİ RAKİP!

Sabahları kadın programı yapan isimlerden biri olan Petek Dinçöz'ün Star televizyonuna transferi, gündeme bomba gibi düştü. Yaklaşık 1 hafta sonra Show'la yollarını ayıracak olan Petek'in 400 bin YTL transfer ücreti ve haftalık 10 bin YTL aldığı ortaya çıktı. Dinçöz, Sabahlar'ın Sultanı adlı programıyla 400 bin dolar alan Seda Sayan'a hem maddi olarak hem de iş olarak kafa tutuyor. Giderek reyting kaybeden Seda Sayan'ın izleyicisinin, Petek ve diğer kadın programlarına kaydığı konuşuluyor.

DEĞİŞİKLİKLER YAPACAK

İstikrarlı bir şekilde çalışarak kısa sürede hayallerine kavuşan Dinçöz'ün, yeni kanalına izleyicisini çekeceğini öne sürdüğü konuşuluyor. Her zaman yeni oluşumların insan hayatı üzerinde olumlu etkilerini gördüğünü yakın çevresine söyleyen sevilen şarkıcının, yeni kanalı için programının formatında ciddi değişiklikler yapacağı ve tüm reytingleri alacağı da iddia ediliyor.

GAZETEVATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious