Petek Dinçöz: Yumruk yedim

Petek Dinçöz: Yumruk yedim.11981
  • Giriş : 21.06.2007 / 13:08:00

Petek Dinçöz: "İbo ile ilgili sözlerim nedeniyle Can Tanrıyar'dan yumruk yedim." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Antalya'da yaz konserlerine başlayan Petek Dinçöz, İbrahim Tatlıses hakkındaki sözleri nedeniyle sevgilisi Can Tanrıyar'dan yumruk yemesini değerlendirdi. Dinçöz, “Tamam biraz ileri gitmiş olabilirim ama tahrik vardı. Haklıydım ve pişman değilim. Ama ben de daha önce Can Tanrıyar'ın parmağını kırmıştım. Üstelik kendi internet sitesinde Tatlıses'ten özür diledi. Bu bir erkek dayanışması'' dedi.
Petek Dinçöz, Antalya Manavgat'ta Silence Beach Otel'de hayranlarıyla buluştu. Konsere Cengiz Abazoğlu'nun hazırladığı aynalı kostümle çıkan şarkıcı, 10'uncu Yıl Marşı'yla konserine başladı. Havai fişeklerin de atıldığı gecede Petek Dinçöz, eski ve yeni albümünden parçalar seslendirerek hayranlarını coşturdu. Büyük bir kalabalığa konser veren Dinçöz, hareketli ve duygusal parçalarıyla hayranlarına müzik ziyafeti verdi. Bir ara sahneden inerek hayranlarının arasına inen ünlü şarkıcı, mikrofonu hayranlarına uzatarak, şarkılara eşlik ettirdi. Gecede çiçek yağmuruna tutulan Dinçöz, büyük ilgiden dolayı hayranlarına teşekkür etti.

‘BU DEFTER KAPANMADI’
Petek Dinçöz konser öncesi İbrahim Tatlıses yüzünden sevgilisi Can Tanrıyar'dan yumruk yediği yönündeki açıklamalarına değindi. Tatlıses'in kendisini tahrik ettiğini ve ‘Hodri meydan’ dediğini belirten Petek, bunun üzerine de Tatlıses için söylediği, “Bir erkeğin etrafında sürekli erkeklerin olması dedikoduya yol açar'' sözlerinin karşılığında Can Tanrıyar'dan yumruk yediğini tekrarladı. Dinçöz, “Biraz ileri gitmiş olabilirim ama tahrik vardı. Bunun karşılığında da zaten Can'dan tepki aldım. Ama ben de daha önce Can Tanrıyar'ın parmağını kırmıştım. Üstelik kendi internet sitesinde İbrahim Tatlıses'ten özür diledi. Bu bir erkek dayanışması. Fakat ben bu defteri kapatmadım. Benim neler yapacağımı da göreceksiniz'' diye konuştu. Her şeye rağmen sözlerinin arkasında olduğunu ve doğru olduğunu bildiği hiçbir şeyden pişmanlık duymadığını dile getiren Petek Dinçöz, “Tamam kabul ediyorum biraz ileri gitmiş olabilirim ama haklıydım ve pişman değilim'' yorumunu yaptı.

AJDA'DAN TEŞEKKÜR
Güzel sanatçı Dinçöz, konser öncesi Ajda Pekkan'ın yeni albümü için telefonla arayarak albümünü beğendiğini söylediğini kaydetti. Dinçöz, “Ajda Pekkan'dan sürpriz bir telefon aldım. Ne kadar güzel bir albüm yaptığımı ve şarkıların ne kadar güzel olduğunu söyledi. Daha önceden de bir davette albümüm için teşekkür ederek beni onurlandırmıştı. Bugün de arayarak beni onurlandırdı ve gururlandırdı. Ajda Pekkan’ın sürpriz bir telefonla araması da konser öncesi bana büyük moral oldu'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious