Peygamberin Gülleri grubu Konyalıları coşturdu

  • Giriş : 30.04.2006 / 00:00:00

Büyükkoyuncu Hizmet Vakfı ve Türk İlleri Vakfı tarafından organize edilen Kutlu Doğum programında sahne alan 'Peygamberin Gülleri' isimli grup, davetlilere coşkulu saatler yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu'nu dolduran binlerce kişi, etkinlikleri büyük ilgiyle izledi. Kur'an-ı Kerim okunması ile başlayan programda sahneye çıkan yaşları 7 ile 9 arasında değişen 6 çocuktan oluşan Peygamberin Gülleri grubu, davetlileri adeta büyüledi. İlk defa Konya'da sahneye çıkan grup, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Gruba büyüklerin yanı sıra çocuklar da yoğun sevgi gösterdi. Programa katılan çocuklar, cep telefonlarıyla grubun fotoğraflarını çekti.

Programda ilahiyatçı yazar Erdal Atik ise günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı. Daha sonra Fatıma Akten isimli öğrenci Arif Nihat Asya'nın naatını okudu. Program, Hacı bayram veli cami eski imam hatibi Bilal Demiryürek'in kaside okuması ile sona erdi. Program, yerel televizyon kanalı KONTV ekranlarından canlı olarak yayınlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious