Piercingli esrar satıcısı yakalandı

  • Giriş : 03.06.2007 / 13:44:00

Akar'ın çantasında, 80 gram esrar ile çalıntı olduğu belirtilen dizüstü bilgisayar ve kamera ele geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İzmir’in Konak İlçesi Yeşildere Ceddesi'nde durdurulan bir minibüsteki yolculardan 22 yaşındaki Olcay Akar'ın çantasında, 80 gram esrar ile çalıntı olduğu belirtilen dizüstü bilgisayar ve kamera ele geçirildi.

Geçen perşembe günü saat 19.00 sıralarında, Ballıkuyu- Kapılar semti seferini yapan 35 M 8829 plakalı minibüste bulunan bir yolcunun hareketlerinden şüphelenen diğer yolcular durumu telefonla polise bildirdi. Yolcular, zanlının kaşında piercing takılı olduğunu, kulağında da küpe bulunduğunu belirtti. Harekete geçen polis ekipleri, Konak İlçesi Yeşildere Caddesi'nde minibüsü durdurdu. Kaşında piercing ve sol kulağında küpe bulunan 22 yaşındaki Olcay Akar aşağıya indirildi. Kimlik kontrolü yapılıp, çantası arandı. Yapılan aramada çantasından 80 gram kubar esrar ile çalıntı olduğu belirnen bir dizüstü bilgisayar ve kamera çıktı.

Hırsızlıktan sabıkalı olduğu belirlenen Olcay Akar gözaltına alınıp, Basmane Polis Karakolu’na getirildi. Eğlence yerlerinin önünde uyuşturucu madde sattığı anlaşılan zanlı, yapılan işlemlerin ardından sevkedildiği adliyede, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious