Piknik, kana bulandı

Piknik, kana bulandı.12386
  • Giriş : 24.07.2006 / 00:00:00

Mardin'in Nusaybin ilçesinde bir aracın caddede gezinti yapan 8 kişilik ailenin arasına dalması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre Kızıltepe'den Nusaybin'de bulunan Beyazsu Barajı'na piknik amaçlı gelen 7 aylık hamile Zeynep Özgün (21 ), halakızı Hasret Zengin (25 )ve aynı aileden 6 kişi ile Subaşı köyü piknik alanı yanından geçen caddede gezerken plakası belirlenemeyen bir minibüsün çarpması sonucu aynı aileden 3 kişi yaralandı.

Yaralılardan Zeynep Özgün ve Hasret Zengin için hemen ambulans çağrıldı. Merkeze uzak olmasından dolayı ambulansın gecikeceğini düşünen Zeynep Özgün'ün eşi yoldan geçen bir araçla eşini, başka bir araçla da Hasret Özgün'ü hastaneye yetiştirmek için yola çıktı.

Nusaybin'e 17 kilometre mesafede yaralılar ambulanslara alındı. Nusaybin Devlet Hastanesi'ne getirilen yaralılardan 7 aylık hamile Zeynep Özgün, tüm müdahaleler rağmen kurtarılamadı.

Ağır yaralanan Hasret Zengin de Mardin Devlet Hastanesi'ne sevkedildi. Diğer yaralı ise ayakta tedavi edildi. Zeynep Özgün'ün ölüm haberini alan ailesi ise Nusaybin devlet hastanesine akın etti. Aileden bazıları sinir krizi geçirdi. Olaydan sonra kaçan araç için aile fertleri jandarma trafiği sorumlu tuttu.

Özgün'ün cenazesi ambulansla Kızıltepe'ye gönderilirken jandarma kaçan aracı bulmak için araştırma yapıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious