Piknikte alkol kullanmanın sonu kanlı bitti

Piknikte alkol kullanmanın sonu kanlı bitti.4528
  • Giriş : 10.04.2008 / 17:31:00

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde piknik yapmaya giden 8 arkadaş arasında, aldıkları alkolün de etkisiyle başlayan tartışma kanlı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

M.T adlı kişi, üzerinde taşıdığı bıçakla arkadaşları Şakir Kamaşık (63) ve Yener Yeşilbaş'ı (58) yaraladı. Boğazından yaralanan Karmaşık olay yerinde hayatını kaybederken, Yeşilbaş, tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre dün akşam saatlerinde biraraya gelen sekiz kişi, Dumanlı köyü Bostancıtepe mevkisine piknik yapmaya gitti. Çok miktarda alkol alan Şakir Kamaşık (63) ve Yener Yeşilbaş (58), arkadaşları M. T. (41), Metin Yıldız (34), Hidayet Sevinç (27), Şaban Koç (54), Nadir Acar (32) ve Hasan Aygün (44) ile aralarında şakalaşmaya başladılar. Alkolün de etkisiyle Kamaşık ve Yeşilbaş, alacak verecek yüzünden M.T ile tartıştı. Kavga etmeye başlayan M.T, belinde taşıdığı ekmek bıçağıyla arkadaşlarının üzerine saldırdı. Kamaşık ve Yeşilbaş'ın boğazını kestiği idida edilen M.T, 34 NSU 82 plakalı arabayla olay yerinden kaçtı. Şakir Kamaşık olay yerinde hayatını kaybederken Lapseki Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yener Yeşilbaş, ilk müdahalenin ardından Çanakkale Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Daha önce adam öldürmek suçundan cezaevinde yattığı öğrenilen zanlı M.T'nin cezaevinden iki yıl önce çıktığı ve işsiz olduğu bildirildi. Olay sonrası Metin Yıldız, Hidayet Sevinç, Şaban Koç, Nadir Acar ve Hasan Aygün'nün gözaltına alındığı, M.T'nin ise arandığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious