Pınar Altuğ 170 promil çıktı!

Pınar Altuğ 170 promil çıktı!.18060
  • Giriş : 08.05.2008 / 23:54:00
  • Güncelleme : 08.05.2008 / 23:50:06

Pınar Altuğ, gençlere örnek olmak için 170 promil alkollü gösteren gözlük taktı. Algı ve reflekslerin nasıl zayıfladığını uygulamalı olarak gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden 7 yaş küçük sevgilisi Yağmur Atacan'la dünya evine giren Pınar Altuğ, güvenli sürüş konusunda gençleri bilinçlendirmek üzere Bahçeşehir Üniversitesi'nde yapılan etkinliğe katıldı.

PENALTI KAÇIRDI

Altuğ Atacan, Amerika'dan getirilen ve 170 promil alkollü gösteren gözlüklerle, alkol alan kişinin görüş, algı ve reflekslerinin nasıl zayıfladığını uygulamalı olarak gösterdi. Önce, 170 promil alkol alan birinin dengede durmakta zorluk çektiğini, yerdeki kırmızı şeridin üzerinde yürümeye çalışarak gösteren, daha sonra da Futbol topunun başına geçen Altuğ Atacan, boş kaleye penaltı atmaya çalıştı. Son olarak basket atışı yapması istenen Altuğ, gözlüklerden dolayı atışında başarılı olamadı. Geçen ay Yağmur Atacan'la evlenen Pınar Altuğ, evdeki görev dağılımı ile ilgili konuşurken bir gazetecinin "Yağmur'a görev veriyor musunuz?" sorusuna "Ben neden görev vereyim ben komutan mıyım?" diyerek esprili yanıt verdi.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious