Pınar Aylin, tazminat davasının sonucunu bekliyor

Pınar Aylin, tazminat davasının sonucunu bekliyor.16757
  • Giriş : 04.04.2008 / 10:15:00

Uzun uğraşlar sonunda Mert Tokatlıoğlu'ndan boşanan Pınar Aylin, şimdi de tazminat davasının sonuçlanmasını bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

1.5 yıldır mahkemelik olduğu Mert Tokatlıoğlu'ndan sonunda boşanan Pınar Aylin, şimdi de eski eşinin açtığı tazminat davasının sonuçlanmasını bekliyor.
Aylin "Çocuğumuzun eğitim masrafları için biriktirdiğimiz parayı alacaksa, alsın" diyor.

Sırada tazminat davası var

Mert Tokatlıoğlu'ndan geçtiğimiz gün boşanan Pınar Aylin, şimdi de eski eşinin açtığı "taraflar arasındaki mal paylaşımı ve tazminat davası"nın sonuçlanmasını bekliyor. Tokatlıoğlu, Aylin'in açtığı boşanma davası üzerine 30 bin dolar nakit para, Çeşme'deki yazlık ev ve evlilikleri sırasında aldıkları jipi istemiş, bunun için de mahkemeye dilekçe vermişti.

Eğitim için biriktirmiştik

Pınar Aylin, eşinin bu yüklü tazminat talebi için Kelebek'e şunları söyledi: "Allah'a şükür boşanma davası bitti. Bu davanın da hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına inanıyorum. Neyin kimin üzerine olduğu, ne zaman alındığı biliniyor. Eğer çocuğumuzun eğitim masrafları için biriktirip bankaya yatırdığımız parayı almak istiyorsa, alsın. Söyleyecek çok sözüm yok."

Boşanmayı kutladı

Pınar Aylin, boşanma davasının sonuçlandığı günün akşamı, Leea adlı barda düzenlenen partiye katıldı. Mekan çıkışı gazetecilere "Boşanma sonrası nasıl gözüküyorum?" diye soran ünlü şarkıcının çok neşeli olduğu görüldü.

Bu pozlar olay yarattı

Mert Tokatlıoğlu, boşanma davası devam ederken, mahkemeye eşinin Esguire dergisi için çektirdiği fotoğrafları sunarak, ağır iddialarda bulunmuştu. Eşinin bu atağına karşılık Aylin de kendini "O fotoğrafları çektirirken Mert yanımdaydı" sözleriyle savunmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious